Svebjørn Auto - Om oss

Hvem er Svebjørn Auto?

Svebjørn Auto AS er Narviks eldste bilforhandler med historie fra 1952. Vi holder til i nye moderne lokaler som vi med stolthet kan ønske deg velkommen til. Svebjørn er en tradisjonsrik bilforhandler som har lang erfaring med Volkswagen og Skoda, ingen kan disse som oss. Velkommen til oss på Svebjørn Auto!

Vår visjon

Som den eldste bilforhandleren i Narvik, betyr ikke at vi ikke følger med i tiden. Verden er i endring, og dette forstår vi, derfor følger vi med i tiden. Gjennom nytenking og satsning på den nyeste teknologien, ønsker vi å gjøre kundereisen hos oss så behagelig som mulig. 

 

Hos oss vil du vil møte løsningsorienterte og positive medarbeidere.
Vi kjenner bilen din aller best, og har bilmekanikere med spesialkompetanse på Volkswagen, samt et bilverksted med alle spesialverktøy.

Som en ekstra service godbit til våre kunder tilbyr vi hente- og bringetjeneste, samt at vi har en egen kunde-lounge slik at det blir ekstra komfortabelt for deg dersom du ønsker å vente på at bilen din blir klar for henting.

«Trives du i et miljø hvor vi gjør hverandre gode og inspirerer hverandre? Da er du alltids velkommen hos oss»

– Ben Robin Myklevold, Salgssjef 

 

Ben Kyrre Myklevold

Daglig leder

ben.myklevold@moller.no
Tlf: 911 74 299

Ben Robin Myklevold

Salgssjef

ben.robin.myklevold@moller.no
Tlf: 415 28 708

Andreas Barø

Servicemarkedssjef

andreas.baro@moller.no 
Tlf: 477 86 112

Per Christian Lokland

Salgsansvarlig Skoda

per.christian.lokland@moller.no
Tlf: 416 36 468

Frank Gulstad

Salgsansvarlig Volksvagen

frank.gulstad@moller.no
Tlf: 994 32 936 

Espen Kristiansen

Kundemottaker

espen.kristiansen3@moller.no
Tlf: 488 656 77

Tore Elvenes

Kundemottaker

tore.elvenes@moller.no
Tlf: 906 86 979

Lennart Pedersen

Kundemottaker 

lennart.pedersen@moller.no 
Tlf: 458 74 074

Andre Andersen

Kundemottaker

andre.andersen@moller.no
Tlf: 913 43 118

Aleksander Liljebakk

Delelagersjef

aleksander.liljebakk@moller.no 
Tlf: 984 98 520

Bestill Service

Mitt Bilhold gir deg som eier en Audi, Volkswagen eller ŠKODA full oversikt over dine biler, på nett og mobil.
Her kan du enkelt bestille EU-kontroll, service og verkstedtimer til bilen din,
og du får fullstendig oversikt over kommende avtaler.

Bestill Prøvekjøring

Vi stiller hele vår bilpark til rådighet for deg! Bestill prøvekjøring av Volkswagen person biler , Volkswagen nyttekjøretøy og ŠKODA.

Kontakt oss

4 + 2 =